ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна готова прийняти кілька російських областей під демократичне управління

2 Грудня 2019
Україна готова прийняти кілька російських областей під демократичне управління

Кулеба прикріпив до допису карту етнічних українських земель

Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков розкритикував слова голови Держдуми Росії Володіна про те, що з України нібито можуть вийти кілька областей через «націоналізм і утиски» національних меншин. Він також закликав главу Держдуми РФ Володіна «говорити частіше», адже, на думку глави МВС, «це допомагає українцям краще розуміти справжні устремління “русского міра”».

«Нашим теж скажу — прихильникам всепрощення, купівлі електроенергії, дешевого газу зі знижкою й іншим, що твердять «ми — один народ», — перечитуйте Володіна, а якщо не доходить відразу, то знайте, що є багато таких, як я. До ваших послуг — російськомовний український націоналіст Арсен», — додав Аваков.

Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відкидає застереження глави Держдуми РФ Володіна про нібито вихід «низки областей зі складу України». При тому він додав, що українці «готові прийняти кілька областей РФ. Для відновлення історичної справедливості, демократичного управління, запровадження європейських стандартів життя».

Висловлювання голови Державної думи Росії про можливість виходу областей зі складу України спрямовані проти територіальної цілісності країни. Про це заявив заступник Міністра закордонних справ Василь Боднар.

«Провокаційні формулювання і тон заяви спрямовані проти територіальної цілісності України та вкладаються в логіку продовження гібридної агресії РФ проти нашої держави», — сказав Боднар.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України