ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Учасники бойових дій  у «Карті пріоритетів 2020» Вінниччини

2 Грудня 2019
Учасники бойових дій  у «Карті пріоритетів 2020» Вінниччини

Одним із пріоритетних напрямків роботи Вінницької обласної державної адміністрації є підтримка учасників бойових дій та їхніх родин. На цьому наголосили у Департаменті соціальної та молодіжної політики області під час презентації «Карти пріоритетів 2020», повідомляє Вінницька ОДА.

Очільник Вінницької облдержадміністрації закцентував на тому, що соціальні програми будуть сконструйовані за принципом адресного підходу і враховуватиме потреби кожного учасника бойових дій, членів його сім’ї та сімей загиблих. Окрема увага спрямовуватиметься на досягнення соціально-психологічного добробуту, соціальної адаптації, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психологічних травм.

Зокрема, до «Карти пріоритетів 2020» потрапила програма розвиток транспортних служб для перевезення осіб з інвалідністю. Послугу «соціального таксі» в області надають за бюджетні кошти. Вона неабияк сприяє мобільності ветеранів із обмеженими можливостями.

Ще одним пріоритетом є програма компенсаційних виплат за навчання учасникам бойових дій та їхнім дітям. Якщо студенти навчаються на контракті денного відділення вищих навчальних закладів Вінниччини, вони можуть розраховувати на відшкодування витрат за рахунок обласного бюджету. Грошова компенсація надається студентам ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності. Умовами для отримання виплат є те, що особа є уродженцем Вінницької області та на час подачі документів до навчального закладу офіційно була зареєстрована на території Вінницької області, а також вперше здобуває певний освітньо-кваліфікаційний рівень.

Варто додати, що усі заходи впроваджуються у межах Комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на 2016 – 2021 роки.

Підготувала Оксана Уретій

 

Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист