ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Сумах офіцери ЗС України розповіли школярам про військову службу

8 Грудня 2019
У Сумах офіцери ЗС України розповіли школярам про військову службу

У Сумах військовослужбовці гарнізону спільно з представниками місцевої влади та громадських організацій провели круглий стіл  для учнів 10 – 11 класів на тему: «Залучення молоді до суспільно значущої діяльності». Захід був анонсований відділом молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації і спрямований на формування у молоді громадянської позиції та національно-патріотичне виховання.

Під час круглого столу представники Сумського районного військкомату, артилерійської бригади та інших військових формувань розповіли 120-ти юнакам та дівчатам про військову службу.

Молодь отримала вичерпну інформацію щодо особливостей проходження, як строкової, так і служби за контрактом, ознайомилася з умовами вступу до військових вишів та військових кафедр. Також військові відповіли на запитання школярів, яскраво проілюструвавши свої розповіді фактами з власного життя і досвіду, зокрема й під час бойових дій на Сході країни.

Своєю чергою, заступник директора комунальної установи Сумської обласної ради Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання Геннадій Мірошниченко проанонсував присутнім заходи військово-патріотичного виховання, які проводяться в області, та запросив усіх влітку відвідати наметовий табір «СУЗІР’Я». Зацікавив школярів і виступ голови секретаріату громадської організації Молодіжний національний конгрес Володимира Міщенка про роботу патріотичного наметового табору «Коловрат імені Романа Атаманюка».

На завершення зустрічі діти зробили пам’ятні фото з військовослужбовцями Сумської артилерійської бригади та підрозділу Національної гвардії України.

Організатори заходу впевнені, що ця зустріч залишила позитивний слід у серцях школярів, і вони виростуть справжніми патріотами України, готовими  як захищати свою Батьківщину,  так і докладати зусиль для її розквіту та заможності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Патріотичне виховання