ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Сумах близько 100 учасників АТО отримали кошти на власне житло

21 Грудня 2019
У Сумах близько 100 учасників АТО отримали кошти на власне житло

15 учасників Антитерористичної операції отримали змогу поліпшити свої житлові умови коштом міського бюджету Сум. Їм перераховано одноразову цільову матеріальну допомогу на придбання житла – 350 тис. гривень.

– Забезпечення житлом учасників АТО/ООС та їхній соціальний захист – у пріоритеті для керівництва міста і депутатського корпусу, – наголосив міський голова Олександр Лисенко. – Спільно з депутатами робимо все для того, щоб захисники України, сумчани могли придбати помешкання і бути соціально захищеними. Наші воїни мають розуміти, що місто піклується про них, і ця матеріальна допомога – тому підтвердження.

Віднині отримувачі такої допомоги мають упродовж року знайти собі зручне житло та підготувати відповідні документи для його придбання.

Загалом виплату за рахунок коштів міського бюджету одноразової цільової матеріальної допомоги на придбання житла започаткували торік. У 2018-му її отримали 60 учасників АТО, які вже придбали житло як в Сумах, так і за межами міста. У 2019-му таку допомогу отримали вже 33 учасники АТО/ООС, з яких 12 придбали квартири у власність.

Допомогу виплачують відповідно до Порядку забезпечення житлом учасників Антитерористичної операції на 2016–2021 роки, затвердженого рішенням Сумської міської ради 7 липня 2016-го та міської програми «Соціальна підтримка учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей» на 2017-2019 роки».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист