ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У стінах Парламенту українські зброярі представлять нові зразки зброї

2 Грудня 2019
У стінах Парламенту українські зброярі представлять нові зразки зброї

До Дня Збройних Сил України у Верховній Раді відкривається виставка «Новітнє озброєння розробки КБ «Південне». Про це повідомляє сайт Парламенту.

До цього свята в кулуарах ІІ поверху будинку Верховної Ради України буде розгорнуто експозицію КБ «Південне», що представить розробки з оборонної тематики за наступними напрямками: подовження термінів експлуатації існуючого озброєння; створення нових зразків оперативно-тактичних комплексів, зенітних ракетних систем та реактивних систем залпового вогню; створення перспективних зразків техніки військового призначення. Усі вони належать до найбільш актуальних засобів озброєння, які мають високу точність, маневреність та скритність. Це провідна високоточна зброя, що спрямована на вирішення тактичних задач в умовах сучасного бою.

Зокрема, КБ «Південне» представить сучасні оперативно-тактичні комплекси, які є надійним щитом неядерного стримування противника. Вони мають дальність у декілька сотень кілометрів, високу точність стрільби, широкий спектр цілей поразки. Це стовідсотково українська техніка, створена вітчизняною кооперацією КБ «Південне», в якій – близько 120 підприємств.

Також на експозиції буде представлений проєкт групи космічних апаратів військового призначення – супутники дистанційного зондування Землі, що забезпечують доступ до інформації оглядового й детального спостереження земної поверхні.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt