ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У районі ООС підбили підсумки роботи за 2019 рік

31 Грудня 2019, 12:45

Під керівництвом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка відбулось підбиття підсумків діяльності сил та засобів операції Об’єднаних сил за 2019 рік. Про це повідомляє пресцентр ООС на офіційній сторінці у facebook.

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко наголосив, що підбиття підсумків — це необхідний захід, в ході якого командири усіх рівнів мають змогу проаналізувати власні дії та роботу своїх підрозділів, а також обмінятись досвідом зі своїми колегами.

Під час заходу посадові особи доповіли про реальний стан справ, обговорили й визначили основні напрямки роботи на 2020 рік. Передусім, було детально проаналізовано поточну безпекову ситуацію у районі проведення операції Об’єднаних сил, результати виконання завдань та організацію бойової підготовки військових частин та підрозділів. Також були розглянуті питання щодо стану дисципліни та правопорядку, забезпечення правового захисту військовослужбовців, розвитку професійного сержантського корпусу у районі бойових дій, взаємодію підрозділів ЗС України з громадськістю та місцевим населенням тощо.

З окремими доповідями виступили голови військово-цивільних адміністрацій Донеччини та Луганщини. Також на зібранні було визначено шляхи розв’язання проблемних питань, які виникають у ході проведення операції Об’єднаних сил.

— Нам потрібно продовжувати роботу з покращення підготовки сил і засобів об’єднаних сил й підвищення рівня боєздатності підрозділів до виконання завдань за призначенням. Крім того, необхідно зосередити особливу увагу на розв’язання гуманітарних питань та реалізації проєктів цивільно-військового співробітництва в роботі з цивільним населенням Донецької та Луганської областей, — зазначив Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Читайте нас в Telegram