ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Посольстві України в Грузії відбувся прийом з нагоди Дня ЗСУ

18 Грудня 2019
У Посольстві України в Грузії відбувся прийом з нагоди Дня ЗСУ

17 грудня у Посольстві України в Грузії відбувся захід з нагоди Дня Збройних Сил України. Як повідомляється на сторінці Посольства України в Грузії у facebook, прийом урочисто розпочався звучанням державних гімнів України та Грузії та привітальним зверненням Посла України в Грузії Ігоря Долгова, під час якого він поінформував присутніх про сучасну ситуацію на Сході України, основні підсумки переговорів у Нормандському форматі, плани щодо подальшої українсько-грузинської співпраці відповідно до підписаного під час візиту 12-13 грудня 2019 року в Україну Прем’єр-міністра Грузії Ґ.Ґахаріа Положення про Українсько-Грузинську Стратегічну раду високого рівня.
Перший заступник Міністра оборони Грузії Лела Чіковані висловила щирі привітання Збройним Силам України та наголосила на непохитній підтримці Грузією державного суверенітету та територіальної цілісності України, готовності розвивати співробітництво по лінії міністерств оборони двох держав та спільній боротьбі з зовнішньою агресією.
Учасники заходу вшанували пам’ять захисникам, які віддали своє життя за суверенітет та територіальну цілісність України.
Посольство України висловило підтримку Грузії та особисто пані Тамілі Лапанашвілі – дружині Важи Гапріндашвілі, у зусиллях з визволення з протиправного ув’язнення окупаційним режимом Цхінвальського регіону грузинського лікаря.
У рамках урочистостей учасникам була представлена військова фотовиставка, присвячена захисникам України та ознайомлено з сучасною літературою та виданнями щодо протистояння та боротьби України з окупацією та військовою агресією російської федерації проти України.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини