ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Хмельницькому обговорили питання соціальної реабілітації учасників бойових дій

8 Грудня 2019
У Хмельницькому обговорили питання соціальної реабілітації учасників бойових дій

У Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Соціальна робота з військовослужбовцями та їх сім’ями». У ньому взяли участь офіцери Канадської навчально-тренувальної місії OpUnifier, представники оперативного командування «Захід», Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Хмельницького обласного військкомату та військових частин, які дислокуються в обласному центрі. До заходу долучились представники місцевих органів влади і соціальних служб міста. Серед учасників − військовослужбовці, які безпосередньо брали участь в АТО/ООС.

Метою круглого столу було пропагування та впровадження передового зарубіжного досвіду щодо роботи з військовослужбовцями та їхніми сім’ями. А також наближення такої діяльності до стандартів НАТО.

Пріоритетними питаннями стали соціальна реабілітація та ресоціалізація військовослужбовців, які перебували в районі бойових дій, а також робота з сім’ями військовослужбовців.

− Сьогодні ми обговорили надзвичайно важливу тематику. Адже проблеми соціальної реабілітації учасників бойових дій і членів їхніх родин дуже актуальні, − зазначила співорганізатор круглого столу, дружина учасника бойових дій, доктор педагогічних наук, професор Лариса Данильчук.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини