ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові увіковічнили пам’ять загиблих студентів – героїв АТО

3 Грудня 2019
У Харкові увіковічнили пам’ять загиблих студентів – героїв АТО

На території Харківського Національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди відкрили пам’ятний знак воїнам, які поклали своє життя у боротьбі за мир та свободу, відстоюючи територіальну цілісність та незалежність України на Сході нашої держави.

Основа монумента ‒  козацький хрест, який є уособленням сили,  доблесті й звитяги  сучасних українських воїнів. Біля його підніжжя викарбувані імена загиблих студентів університету – воїнів АТО, які зі стін навчального закладу пішли на фронт та до останнього подиху захищали свою країну.

Установлення пам’ятного знаку було організовано за ініціативи студентської громади та за сприяння і фінансової підтримки однодумців, адміністрації та працівників навчального закладу. Авторами та розробниками проєкту  монумента стали студенти вишу.

На  урочисте відкриття монумента зібралися студенти та викладачі університету, ветерани АТО/ООС, військовослужбовці, волонтери, представники місцевої влади.

Право відкрити пам’ятний знак надали ректору Харківського Національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Івану Прокопенко.

‒ Бог послав нам випробування, ‒ зазначив Іван Прокопенко.

‒ Це важке випробування , але думаю, що воно з честю завершиться перемогою України і ці життя віддані недаремно ‒ щоб жили друзі  й колеги, дружини і батьки, діти й онуки та  нові й нові покоління.

На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність і цілісність України, була оголошена хвилина мовчання, після чого відбулися пам’ятний мітинг і покладання квітів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини