ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Генеральній прокуратурі призначено керівника Департаменту з розслідування військових злочинів

3 Грудня 2019
У Генеральній прокуратурі призначено керівника Департаменту з розслідування військових злочинів

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Юрія Рудя начальником Департаменту нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Про це поінформували в пресслужбі Генпрокуратури.

У Генпрокуратурі зазначили, що Департаменту передадуть понад 200 кримінальних проваджень.

«Мова йде про глобальні і резонансні злочини, зокрема, Іловайську та Дебальцевську трагедії, збиття літаку рейсу MH17, захоплення АР Крим, «справу моряків», а також факти розв’язання та ведення збройної агресії Росії, системного катування та вбивства полонених українських військових і цивільного населення», повідомили у пресслужбі.

Юрій Рудь раніше був начальником управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури. Він забезпечував організацію досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо розв‘язання та ведення агресивної війни проти України представниками влади і збройних сил РФ, порушення законів та звичаїв ведення війни, вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки.

Департамент здійснюватиме процесуальне керівництво та нагляд за досудовим розслідуванням у вищевказаних провадженнях, які ведуть Служба безпеки України та Національна поліція.

 

Підготувала Тетяна Рубан, АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально