ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі презентували фотовиставку, присвячену дітям захисників України    

18 Грудня 2019
У Дніпрі презентували фотовиставку, присвячену дітям захисників України    

Напередодні Дня Святого Миколая у Дніпрі відкрили фотовиставку присвячену дітям, які народилися після повернення їхніх батьків із війни. На 16-ти світлинах представлено чотирі щасливих родини захисників України, серед яких Сергій та Ірина Лебеденко з дітьми Андрієм, Микитою та Аріною, Костянтин та Ольга Свідло з донькою Василиною, Валерій та Ірина Неруш із сином Нестором, а також Сергій та Ольга Решетнякови із сином Михайлом.

Як розповів автор фотографій Ігор Співак, новий епізод відомого проєкту «Заради них» став одним із найцікавіших по змісту та найлегших із виконання.

– Зйомки проходили в студії. Усе було швидко, легко та невимушено, – поділився враженнями Ігор Співак. – Чудово працювати з сімейними парами та діточками. Бо родина – це територія любові та захисту. Подібні зйомки приносять радість, адже спілкування з живими героями завжди приємно.

Переглянути фотоекспозицію прийшли й самі герої проєкту.

– Фотосесія проходила у листопаді. У той час ми якраз очікували на поповнення в родині. Тому хотілося, щоб цей період залишився на пам’ятних знімках. Результатом ми дуже задоволені, – розповіла дружина офіцера запасу Ольга Свідло. – Незабаром після зйомки в нас народилася третя дівчинка.

Фотопроєкт «Заради них» було започатковано три роки тому. Тематика зйомок щоразу цікава та різна. Незабаром, за підсумками виставки, організатори планують випустити фотоальманах.

– Життя захисників поділяється на «до» та «після» війни. Повернувшись з фронту, ветерани переосмислюють його сенс та цінність. Ці діти, які народилися після війни, підтвердження того, що життя триває, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка під час презентації фотовиставки. – Дуже приємно бачити, що хлопці повертаються до повноцінного життя.

Переглянути фотовиставку можна в Дніпрі у холі облдержадміністрації.

 

 

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини