ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Святий Миколай по-львівськи

19 Грудня 2019
Святий Миколай по-львівськи

Мій святенький Миколаю,

Приходи скоріш, благаю.

Я до тебе помолюся

І тихенько пригорнуся.

Усмішка дитини-сироти – усмішка люблячого серця

Почувши такі слова, щедрий і добрий Святий Миколай відгукнувся раніше своїх іменин і напередодні довгоочікуваного, без перебільшення, всіма – і дорослими, і  дітьми – свята завітав спочатку до вихованців Львівського комунального будинку дитини № 1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки. Вже більше десяти років ним опікується колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Ось і цього разу військовослужбовці та курсанти Академії завітали до дітей-сиріт, аби влаштувати їм справжнє свято з подарунками від улюбленого Святого Миколая.

Офіцери та курсанти видового навчального закладу принесли дітям чимало гостинців, а також необхідних у побуті речей. Підготувалися до візиту своїх гостей у військових одностроях і діти. Вони жваво танцювали і співали, розповідали вірші та горнулися до своїх друзів, а ще невпинно усміхалися. Усмішка – це головне, що цього дня вирізняло всіх, особливо малечу. Малята просто сяяли від щастя!

– Ми вже давно допомагаємо нашим сусідам – діточкам із цього сиротинця, – розповів начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Ця співпраця триває безупинно, але сьогодні, напередодні Дня Святого Миколая, нам особливо приємно привітати наших маленьких підопічних зі святом.

Зі свого боку директор Будинку дитини Галина Качановська зауважила, що співпраця і шефство військових над установою триває вже понад десять років.

– Щиро дякую вам за співпрацю, турботу та підтримку наших дітей! За те, що й сьогодні ви влаштували для наших діточок справжнє свято. Приємно, що ми завжди можемо розраховувати на вашу допомогу та опіку! – зауважила вона.

Cтроковики теж… діти

…А під вечір Святий Миколай дійшов і до строковиків 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. У Княжому храмі Св. Миколая Чудотворця – в одному з найстаріших храмів Львова, після Святкового Всенічного Богослужіння, святі отці та громада міста привітали своїх захисників зі святом і подарували їм солодкі подарунки.

– Чесно кажучи, не очікував, що у війську отримаю подарунок від Святого Миколая. Торік до цього дійства долучилися мої батьки Василь Євгенович та Альбіна Мілігалімівна, які, гадаю, на прохання Святого Миколая підклали мені цукерки. Дуже неочікувано, зворушливо і приємно! – поділився солдат Євгеній Коломієць із Кіровоградщини.

Як розповів отець Андрій Дуда (військовий капелан та священнослужитель Княжого Храму Святого Миколая), до проєкту  «Святий Миколай для львівських десантників» долучилися священники однойменного храму та святі отці Свято-Покровського храму мікрорайону «Рясне-2», а також колектив 58-го будинку офіцерів. На кошти, які зібрали парафіяни та громада міста Львова,  було закуплено 300 подарункових наборів.

– Частину з них ми підготували власне для військовослужбовців строкової служби. Решту – роздамо дітям десантників у День Святого Миколая, зокрема дітям загиблих Героїв, – зазначив отець Андрій Дуда.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації