ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Старшокласникам Полтавщини допомагають вибрати військову професію

23 Грудня 2019
Старшокласникам Полтавщини допомагають вибрати військову професію

Близько півтори тисячі юнаків та дівчат випускних класів у містах Лубни, Кременчук, Миргород та Полтава прийняли участь у заходах, що відбулись у рамках програми « Моя майбутня професія».

Протягом чотирьох днів виїзного туру, який відбувся за участю 10 військових вишів та коледжів, його організатори  та учасники в доступній та яскравій формі розповідали майбутнім випускникам шкіл про особливості та переваги військової служби, умови вступу та навчання у військових навчальних закладах, перспективи кар’єрного та професійного зростання.

Свої навчальні заклади презентували представники Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса), Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Київ), Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), Морського коледжу Технічного Флоту Національного університету «Одеська морська академія», Кафедри військової підготовки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (Полтава).

– Спілкування з молоддю було жвавим та плідним, – поділився своїми враженнями про захід курсовий офіцер Харківського інституту танкових військ старший лейтенант Вадим Попов. – Найбільшу зацікавленість у юнаків та дівчат викликали насамперед професії, пов’язані з сучасними інноваціями, спеціальності, так би мовити, універсального характеру, які найбільш  затребувані як у Збройних Силах, так і у цивільному житті.

Також офіцер зазначив, що  більш активному спілкуванню та обміну думками якнайкраще б сприяла і  активна роз’яснювальна робота як педагогічного складу навчальних закладів, так і представників військових частин регіону та військкоматів.

Підтвердженням того, що військова служба таки стає все більше популярною серед молоді, став той факт, що дівчата у співвідношенні з хлопцями виявили на 20 відсотків більшу активність  та зацікавленість у вступі до військових ВНЗ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини