ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США запровадили санкції проти Туреччини через С-400

12 Грудня 2019

Комітет сенату США з закордонних справ схвалив законопроєкт, що передбачає введення санкцій щодо Туреччини через покупки систем С-400 у Росії. Про це йдеться у відповідному документі, що його розміщено на сайті американського Конгресу — розділ «Санкції».

Документом пропонується ввести обмеження відповідно до федерального закону «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій», прийнятим улітку 2017 року.

Законопроєкт, зокрема, передбачає обмеження продажів Туреччині американської зброї та введення санкцій проти міністра оборони, міністра фінансів і начальника Генштабу Туреччини. Окрім того, пропонується ввести обмеження щодо країн, які постачають зброю турецької армії для військових операцій в Сирії.

Документ піде на підпис президенту США після схвалення його Сенатом та палатою представників.

За інформацією АрміяInform, угода про постачання Туреччині С-400 «Тріумф» російського виробництва укладено у вересні 2017 року — на продаж чотирьох дивізіонів. Вартість контракту склала 2,5 мільярда доларів. У липні 2019 року Туреччина отримала перший дивізіон. США одразу припинили програму постачання Анкарі 100 американських винищувачів п’ятого покоління F-35 Lightning II, побоюючись витоку через С-400 «Тріумф» даних, які розкривають можливості літаків.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України