ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні перша річниця створення Інформаційного агентства АрміяInform!

13 Грудня 2019
Сьогодні перша річниця створення Інформаційного агентства АрміяInform!

Що таке рік у житті людини? Можливо, не так вже і багато. Але для молодого медіа-ресурсу, як і для кожного з нас, перший рік – це колосальний шлях падінь і перемог, експериментів і пізнання, розвитку й удосконалення. Перший рік – пора зміцніння та впевненого становлення.

Наше агентство за цей рік із невідомого нікому медіа-ресурсу трансформувалося у потужний засіб інформування про армійське життя, інструмент протистояння ворожій пропаганді. Ми стаємо авторитетним джерелом новин в оборонно-безпековій царині.

Хоча фактично свою активну діяльність наша агенція розпочала лише з 5 липня – дня відкриття власного інформаційного майданчика. На нашому сайті вийшло в світ майже 5 тисяч матеріалів різного жанру. А кількість відвідувачів за цих пів року сягнула понад 2,5 мільйона.

За цей період у пресцентрі Інформагентства відбулося майже 40 брифінгів на актуальні теми життєдіяльності війська з керівниками управлінь, департаментів Міністерства оборони та Генерального штабу.

Гостями АрміяInform стали багато відомих персон у суспільстві: знаних героїв-звитяжців, артистів, акторів, спортсменів, громадських, культурних та суспільних діячів. Організовано дві фотовиставки: «Наша Незалежність» до Дня Незалежності й «Одна війна – одна нація – два різні погляди» до дня Збройних Сил – спільно з відомою журналісткою міжнародного фотоагентства SIPA PRESS Гаель Жірб.

Про нас знають, нас упізнають, читають, нам довіряють, з нами рахуються і на нас посилаються провідні українські й іноземні медіа.

Наші військові журналісти завжди прагнуть бути у центрі подій. Із перших уст ми прагнемо розповідати про перебіг подій на Донбасі. Оперативно, якісно, доступно, достовірно, цікаво й різнопланово відбиваємо удар неоімперської експансії Кремля, повідомляємо ексклюзивні новини. Інформуємо суспільство про життєдіяльність українського війська, піднімаємо гострі питання й розкриваємо важливі соціальні проблеми. Розповідаємо про нелегкий шлях реформування нашої армії до натовських стандартів та розвиток оборонно-промислового комплексу, залучаємо відомих артистів, письменників, режисерів, суспільних діячів до підтримки наших героїв, які просто зараз своїми справами пишуть історію незалежної України.

Наше кредо: «Суспільству – про армію. Армії – про суспільство» є визначальним маркером, що позначає нашу нішу в українському інформаційному просторі.

Цей рік був непростим. Неодноразово нам доводилося з нуля відновлювати сторінки соціальних мереж, були й інші перепони. Проте ми гідно приймали кожен кинутий виклик.

Наша команда – міцний сплав потужних творчих колективів двох армійських ЗМІ – газети «Народна армія» та журналу «Військо України», зрілої виваженості та молодого запалу досвідчених і нових співробітників. Саме це поєднання робить АрміяInform однаково цікавим як для ветеранів війська, так і для молоді й цивільних громадян.

Дякуємо кожному кореспонденту за командну роботу. За щоденну працю, професійність й уміння вносити своїм унікальним творчим поглядом та стилем особливу родзинку в загальну картину нашого інформаційного продукту. Завдяки вам ми – впізнавані, особливі, оригінальні й актуальні.

Особлива вдячність усім читачам та підписникам, які були з нами увесь цей час, а також тим, хто лише до нас долучається, аби бути в курсі всіх мілітарних новин.

Наші новини – завжди правдиві, актуальні, цікаві. Створені для вас і завдяки вам!

Читайте нас у Facebook
Новини