ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні День Збройних Cил України

6 Грудня 2019
Сьогодні День Збройних Cил України

6 грудня, в нашій державі відзначають День Збройних Сил України. Саме цього дня 28 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», яким встановлювалося це свято.

Останні кілька років Збройні Сили України виконують почесну місію – захищають державний суверенітет, територіальну цілісність, конституційний лад України та мирний сон громадян. За період відбиття російської агресії українська армія змінилась до невпізнаваності. Вона стала армією, якою пишається весь Український народ.

Минуло п’ять років – і Збройні Сили України у десятці найпотужніших армій Європи та на 30-му місці світових армій в міжнародних рейтингах. Таким чином, українське військо покращило свою боєздатність, ставши одним з найсучасніших на планеті.

Наразі Українська армія активно модернізується, позбувається радянської спадщини та відновлює українські військові традиції. Ми провели низку важливих реформ, аби військо професіоналізувалося та набуло інституційної значущості в країні.

Збройні Сили України бережуть бойові традиції предків та імена героїв, від воїнів-русичів і козаків до січових стрільців і вояків УПА. Тому у війську з’явилися назви легендарних українських полководців та уславлених підрозділів минулого.

Збройні сили України посідають перше місце серед державних і громадських інститутів, яким довіряють українці. За даними опитування соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного на початку листопада 2019 року, 70% респондентів заявили, що довіряють українській армії — це найвищий результат.

Тож нині, подумки повертаючись у минуле, можемо констатувати: попри те, що за свою 28-річну історію армія переживала різні часи, нині ми маємо військо, гідне своєї держави і народу.

У цей День АрміяInform приєднується до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів, солдатів і сержантів, офіцерів, генералів та адміралів. Зі святом!

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Timeline, Новини