ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Щоб зупинити війну на Донбасі, Зеленський готовий ризикувати» – Тейлор

28 Грудня 2019
«Щоб зупинити війну на Донбасі, Зеленський готовий ризикувати» – Тейлор

Тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів Америки Вільям Тейлор вважає, що Президент Володимир Зеленський усвідомлює всі ризики щодо Росії у питанні вирішення конфлікту на Донбасі та не піддається на тиск Володимира Путіна.

Про це він наголосив у своєму прощальному інтерв’ю для українських ЗМІ, повідомляє Європейська правда.

Нагадуємо, що Вільям Тейлор покидає свій пост у зв’язку із закінченням строку його призначення тимчасовим керівником дипломатичної місії США в Україні.

За словами американського дипломата, Володимир Зеленський розуміє ризики і готовий ризикувати, щоб досягти того, чого прагнуть українці.

– Українці хочуть, щоб війна зупинилася, щоб російські солдати припинили стрілятти в українських громадян. Але цього не станеться, якщо не робити ризикованих кроків, таких як розведення військ, ­ – наголосив Вільям Тейлор.

Він впевнений і в тому, що, попри готовність ризикувати, Зеленський також розуміє, що є ті ризики, на які не можна йти. Це підтверджує зустріч у «нормандському форматі», на якій, на думку посла, Зеленський витримав тиск Путіна.

– Очевидно, що він бачить червоні лінії та почув численні рекомендації, які звучали перед Парижем, – зауважив Вільям Тейлор.

Американський дипломат також прокоментував брак критики на адресу Російської Федерації з боку українського президента. За його словами, оскільки Зеленський веде переговори з Путіним, то має звужувати ризик своїх слів і кроків.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України