Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Що буде з волонтерськими авто у ЗСУ, – роз’яснення Генштабу

10 Грудня 2019
Що буде з волонтерськими авто у ЗСУ, – роз’яснення Генштабу

Всі наявні «волонтерські» автомобілі тимчасово, до завершення особливого періоду, зареєструють та введуть до штатів підрозділів, інформує пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

«З метою приведення у відповідність до чинного законодавства порядку обліку та використання автомобільної техніки, наданої підрозділам Збройних Сил України у якості благодійної волонтерської допомоги, ще у червні 2019 року Генеральним штабом ЗС України надано військовим частинам розпорядження, яким визначено до кінця поточного року взяти на облік наявні транспортні засоби. Адже належний облік зазначеної техніки дозволяє організувати її законну експлуатацію, ремонт. Зокрема, заправку пальним, відновлення придатного до експлуатації технічного стану тощо», – йдеться у поясненні пресслужби ГШ ЗСУ.

За рішенням керівництва Генерального штабу ЗС України, всі наявні на сьогодні у військових частинах і підрозділах Збройних Сил України автомобілі, що надано волонтерами та благодійниками, мають бути інвентаризовані та введені до штатів підрозділів, обліковано Центральним автомобільним управлінням ЗС України, оформлено на них
паспорти. Це дозволить здійснити подальшу їхню реєстрацію Військовою інспекцією безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у ЗС України (тимчасово до завершення особливого періоду), та належну експлуатацію відповідно до керівних документів.

«Збройні Сили України вдячні волонтерам та організаціям за допомогу та підтримку. Надання підрозділам ЗС України автомобілів у якості гуманітарної (благодійної) допомоги у порядку, визначеному Міністерством соціальної політики України, прискорює їх облік та введення в експлуатацію у військових частинах, забезпечує належний ремонт та обслуговування цієї техніки», – зазначили в пресслужбі Генерального штабу ЗСУ.

Читайте нас в Telegram
Новини