ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ще близько сотні українських військових пройшли підготовку за програмою Orbital 

3 Грудня 2019
Ще близько сотні українських військових пройшли підготовку за програмою Orbital 

Близько ста військовослужбовців морської піхоти та Сухопутних військ Збройних Сил України протягом шести тижнів проходили підготовку за кваліфікаційним стандартом – КС 1 (індивідуальна підготовка за модулями I-VI) на базі  235-го Міжвідомчого центру підготовки військових частин.

Заняття відбувалися за програмою навчально-тренувальної місії операції Orbital  під керівництвом британських та данських інструкторів. Українські офіцери, сержанти та старшини, більшість із яких представники оперативного командування «Південь», проходили підготовку за навчальними модулями: вогнева підготовка, військова топографія, навігація, зв’язок, тактична медицина, виживання та тактична підготовка.

Під час занять кожен інструктор-військовослужбовець Збройних Сил України вчився самостійно проводити по одному заняттю із кожного виду підготовки. Іноземні колеги уважно спостерігали та оцінювали індивідуальні навички та знання у межах контрольних занять.

Зі слів одного з інструкторів, капрала ЗС Великої Британії, який вже втретє відвідує Україну, прогрес в навчанні українських військових очевидний.

– Українці швидко навчаються та адаптуються до будь-яких умов. Окрім цього, ми не тільки вчимо та готуємо інструкторів, але й вчимося самі, – говорить капрал.

Зі свого боку представник оперативного командування «Південь» і керівник курсу підготовки інструкторів  підполковник Сергій переконаний, що такі Курси підготовки за участю британських та данських інструкторів украй важливі.

– Передусім ми переймаємо іноземний досвід та методики викладання. Ефективність таких занять досягається особливостями його проведення. Важливою складовою є ставлення до підлеглих – урахування індивідуальних особливостей кожного, а також використання новітніх матеріально-технічних засобів, – додає офіцер.

Учасники Курсу підготовки за програмою Orbital отримали міжнародні сертифікати інструкторів відповідного рівня підготовки та зможуть самостійно викладати за стандартами НАТО в пунктах постійної дислокації (без залучення інструкторів центрів підготовки).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл