ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

СБУ затримала військовослужбовця за отримання хабара

26 Грудня 2019
СБУ затримала військовослужбовця за отримання хабара

У Хмельницькому військовослужбовець Міністерства оборони погорів на хабарі у 80 тисяч гривень за виграш у тендері й 40 тисяч гривень за допомогу в наданні відстрочки від призову. Про це повідомляє Управління СБУ в Хмельницькій області (https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6915#.CpYewiCL.dpbs)

Як встановили правоохоронці, начальник одного з відділів структурного підрозділу Міністерства оборони у Хмельницькому організував схему одержання «відкатів» за виграш у тендері на постачання природного газу для об’єктів Міноборони на 2019­–2020 роки.

Правоохоронці задокументували одержання 80 тисяч гривень неправомірної вигоди через залученого посередника. Крім того, під час досудового розслідування задокуменували отримання службовцем 40 тисяч хабара за вплив на посадових осіб одного з військкоматів області. За визначену грошову нагороду, останній обіцяв допомогти з вирішенням питання щодо надання відстрочки від призову на строкову військову службу місцевому жителю.

24 грудня, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання, роботи та в транспортному засобі фігуранта справи було виявлено та вилучено підтверджуючі документи щодо вчинення кримінального правопорушення та кошти, які останній отримав  як неправомірну вигоду.

Вирішується питання щодо затримання військовослужбовця в порядку ст.208 КПК України та оголошення підозри останньому. Тривають слідчі дії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини