ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

СБУ: Українська військова авіація отримувала неякісні запчастини

18 Грудня 2019
СБУ: Українська військова авіація отримувала неякісні запчастини

У Києві Служба безпеки України викрила керівництво держпідприємства на багатомільйонній оборудці з придбання запчастин сумнівної якості для потреб української військової авіації.

Як повідомляє пресслужба СБУ, чиновники організували схему з розкрадання коштів державного бюджету, призначених для потреб Збройних Сил України.

«Посадовці придбали у представників комерційної структури застаріле та підроблене обладнання для ремонту військових літаків. При цьому закупівлю продукції, зокрема технологічних складових систем життєзабезпечення, здійснювали за завищеними цінами та оформлювали її як нову», — зазначено в повідомленні.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили у службових приміщеннях держустанови контрафактне та застаріле комплектовання для авіаційної техніки на суму понад 15 млн грн. «Варто зауважити, що використання виявленого обладнання сумнівної якості для обслуговування військових літаків створювало передумови до виникнення надзвичайних ситуацій», — інформує пресслужба СБУ.

Повідомляється, що розпочато кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу України «Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні» (п. 5 — в особливо великих розмірах або організованою групою). Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини