ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія поверне Україні борг близько 3 мільярдів доларів

21 Грудня 2019
Росія поверне Україні борг близько 3 мільярдів доларів

Росія до кінця 2019 року виплатить Україні близько 3 млрд доларів за рішенням арбітражу Стокгольма по транзитному контракту 2009 року.

Про це заявив під час брифінгу міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель, розповідаючи про результати переговорів, які пройшли у Мінську 20 грудня за участю Єврокомісії, України і Росії, повідомляє «Укрінформ».

«Новини добрі, можемо говорити про те, що сторони вітають ті потенційні домовленості, які мають бути реалізовані вже на рівні компаній… Дуже важливо – транзит буде, і величина, яка зафіксована у рішеннях Стокгольмського арбітражу буде виплачена грошима і буде виплачена, якщо ми відповідно реалізуємо всі  пакетні позиції ще до Нового року. Тобто Україна, безпосередньо компанія НАК «Нафтогаз», отримає за рішенням Стокгольма три мільярди доларів, тобто 2,9 млрд, якщо точніше, відповідно до тих домовленостей, які зараз є», – сказав Оржель.

Він додав, що на політичному рівні є певне бачення щодо транзиту газу, яке зафіксоване в протоколі й тепер важливо попрацювати та реалізувати домовленості в юридичних документах, необхідно встигнути до 1 січня.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України