ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Різдвяний бал «Мужність та грація» для військових і волонтерів

22 Грудня 2019
Різдвяний бал «Мужність та грація» для військових і волонтерів

Під звуки військового оркестру у місті Дніпро для військових і волонтерів пройшов Різдвяний бал «Мужність та грація». Цього року в ньому взяли участь понад 50 пар.
На паркеті Дніпровського державного академічного театру опери та балету учасники балу виконали вальс і танго. Перерви між танцювальними номерами були заповнені майстер-класами й іграми, приєднатися до яких змогли й гості. А ще вперше на балу у виконанні волонтерського хору прозвучали чарівні щедрівки.
Юрій Мехайлюк уже п’ятий рік бере участь у Різдвяному балі.
— У 2014 році я добровольцем пішов на війну. Служив у 43-му батальйоні. Після повернення було дуже важко призвичаїтися до мирного життя і завдяки таким проєктам і танцям я живу, — розповів Юрій.
Як розповів начальник 5-го військового оркестру — військовий диригент капітан Олександр Жарій, це честь — узяти участь у цьогорічному Різдвяному балі. Всі учасники наполегливо тренувалися, звісно не обійшлося і без хвилювання, тож завдання оркестру — своїм виконанням закружляти їх у ритмі вальсу, надавши впевненості у власних силах.
Зі свого боку начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталя Шуліка зауважила: «Ми хочемо показати нашим захисникам, що є інший спосіб життя, є можливість по-іншому проводити час, і ті хлопці, які нас підтримують, звуть сюди своїх друзів і показують, що, так, дійсно, це спосіб терапії. Це допомагає».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини