ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Різдво на передовій – особливе

29 Грудня 2019
Різдво на передовій – особливе

Про те, як зустрічаються новорічні свята в районі бойових дій розповіла киянка Юлія, яка з 2014 року захищає Україну на Сході. До призову в армію дівчина працювала керівником з організації вечірок у столичних закладах. Розпочинала волонтером, згодом боронила українську землю у складі добровольчого батальйону «Айдар» і вже четвертий рік проходить військову службу в механізованій бригаді. За посадою старший бойовий медик роти. Вже не один Новий рік та Різдво військова зустрічала на Сході.

– Різдво на передовій дуже відрізняється від Різдва вдома. На фронті воно особливе. Всі намагаються зробити якісь салати, накрити святковий стіл, розпочинає один, завершує інший. Все робиться колективно, присутній дух військового братерства. Під час свят це відчувається, як ніколи. Коли у складі свого підрозділу я виконувала завдання в Авдіївці, ми поставили невеличку ялинку, вже за два тижні зберігали всі продукти, аби накрити справжній великий святковий стіл. Та «привітання» від ворога почалися вже о пів на дванадцяту і святкові страви ми практично їли в машині під канонаду обстрілів,  – розповіла військовослужбовець Юлія.

Юлія впевнена, що перебування в районі бойових дій змінює практично кожну людину, після перебування на фронті дуже важко влаштуватися в цивільному житті.

Наразі військовослужбовець Юлія виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на Луганщині, вдома бійчиню з нетерпінням очікують мати та син.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Life story