ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рівненські школярі підготували сотні малюнків, листів та оберегів, щоб до свята Миколая передати їх на схід для захисників України

14 Грудня 2019
Рівненські школярі підготували сотні малюнків, листів та оберегів, щоб до свята Миколая передати їх на схід для захисників України

Акція з підтримки воїнів Збройних Сил України, які зі зброєю в руках протистоять північному сусіду, триває в Рівному декілька років поспіль та об’єднала вихованців усіх 32 навчальних закладів обласного центру.

Щоразу до свята Святого Миколая, Нового року та Різдва з заходу на схід України їдуть символічні подарунки у вигляді малюнків, листів та оберегів, зроблені власноруч школярами різного віку.

Як зазначив директор рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя, сьогодні в їхньому навчальному закладі навчаються 43 дітей учасників АТО (ООС), яких поправу вважають справжньою елітою українського народу. Частина із них вже демобілізована та знаходиться поруч із родинами, а інші є діючими військовими, які щороку їздять у тривалі відрядження для виконання бойових завдань. Такими діями ми підтримуємо не тільки батьків, а й їхніх дітей, які потребують додаткової уваги.

Мета акції, аби на передовій воїни відчували, що вони не одні – їх підтримує вся Україна. Окрім цього, діти підготували захисникам України національні прапори з побажаннями якнайшвидше перемогти ворога та повернутися додому живими й здоровими. Також до акції долучилися чимало їхніх батьків, вчителів, які разом із сердечками, ангелами та малюнками передадуть бійцям каву, чай та смаколики.

У рамках підтримки та посилення дружніх відносин рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» планує передати школі селища Кримське, що на Луганщині, українські книги. Варто зазначити, що з 2016 року між Рівненщиною та Луганщиною підписано меморандум про співпрацю. Зокрема, з питань відродження духовності та виховання патріотизму молоді.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини