ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Район проведення ООС відвідала делегація Міністерства оборони Канади

20 Грудня 2019
Район проведення ООС відвідала делегація Міністерства оборони Канади

Делегація міністерства національної оборони Канади на чолі із заступником Міністра національної оборони Канади з політичних питань паном Пітером Хаммершмідтом відвідала район проведення ООС. Іноземних гостей супроводжували заступник міністра оборони України Олександр Поліщук та Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ООС.

«Головна мета візиту – ознайомлення з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі проведення ООС, зокрема в районі розведення сил та засобів поблизу населеного пункту Золоте», – йдеться у повідомленні.

Крім того, канадці ознайомилися з інформацією щодо тактики дій підрозділів російських окупаційних військ та заходів з протидії, що застосовуються українськими підрозділами. Іноземна делегація побувала на передових позиціях однієї з механізованих бригад, яка наразі виконує бойові завдання поблизу населеного пункту Золоте.

Канадські партнери на власні очі побачили умови несення служби та побут військовослужбовців та мали можливість оцінити реальний стан справ безпосередньо на місці.

«Обстановка в районі бойових дій є складною, але контрольованою. Противник продовжує вести провокаційний вогонь по позиціях українських військових. Хоча саме у районах відведення сил та засобів ситуація стабільна, обстрілів немає», – сказав Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Крім того, делегація відвідала Авдіївку, де ознайомилась з обстановкою на лінії зіткнення. У районі авдіївської «промки» військові поклали квіти до меморіального комплексу та вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України. Далі наші канадські партнери побували на одному з командних пунктів батальйону бригади, яка обороняє Авдіївку.

Під час двосторонніх консультацій обидві сторони домовились й надалі розвивати роботу в питаннях військово-технічного співробітництва, підготовки особового складу та військової освіти, передусім в рамках місії UNIFIER, а також в напрямках розвитку військово-медичної галузі.

Канадці підтвердили намір надалі розвивати матеріально-технічну допомогу задля покращення спроможностей підрозділів Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram
Новини, ООС