ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада ЄС офіційно продовжила санкції проти Росії

19 Грудня 2019
Рада ЄС офіційно продовжила санкції проти Росії

Європейський Союз 19 грудня офіційно продовжив санкції проти Росії ще на 6 місяців. Про це йдеться у пресрелізі відомства.

«Сьогодні Рада (Євросоюзу. — Ред.) продовжила економічні санкції, які спрямовані на конкретні галузі російської економіки, до 31 липня 2020 року», — повідомили в Раді ЄС.

У відомстві додали, що відповідне рішення було схвалене після звіту президента Франції Еммануеля Макрона та канцлера Німеччини Ангели Меркель перед Європейською радою 12 грудня 2019 року щодо стану імплементації Мінських угод, до яких прив’язане рішення про санкції.

«З огляду на те, що Мінські угоди не виконано в повному обсязі, Європейська рада одноголосно прийняла політичне рішення продовжити економічні санкції проти Росії», — йдеться в рішенні.

Як повідомляла АрміяInform, Швеція на Раді Євросоюзу підтримала санкції проти Росії. Так, прем’єр-міністр Королівства Швеція Стефан Левен на спільному з Президентом України Володимиром Зеленським брифінгу в Києві наголосив, що позиція країни залишається незмінною: оскільки санкції були запроваджені з певних причин, зокрема через збройний конфлікт на Сході України, і поки причини санкцій існують, вони будуть продовжені.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України