ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пропозиції удосконалення системи територіальної оборони України підготують до кінця року

20 Грудня 2019

Заступник Міністра оборони і заступник командувача Сухопутних військ взяли участь у нараді силовиків щодо територіальної оборони.

Керівництво системою територіальної оборони України має перебувати у сфері компетенції Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Як повідомляє Апарат РНБО, на цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов під час міжвідомчої наради з питань оборони України.

Окрім першого заступника Секретаря РНБО України Михайла Коваля, в нараді взяли участь перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Брагилевич, а також керівники профільних структурних підрозділів Апарату РНБО України.

Під час обговорення питання щодо вдосконалення системи територіальної оборони України Секретар РНБО України наголосив на необхідності вироблення єдиних підходів до розробки її архітектури. Він також акцентував на необхідності прискорення підготовки відповідного законопроєкту з урахуванням особливостей адміністративно-територіальної реформи, яку заплановано реалізувати в Україні.

— До системи територіальної оборони маємо залучити всіх суб’єктів сектору безпеки і оборони, а також включити до неї громадський сектор, — сказав Олексій Данілов. — Нам потрібно розуміти, яким чином ми долучаємо до системи територіальної оборони ветеранів, які повернулися з фронту. Окрім цього, не потрібно забувати про понад сім тисяч суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на здійснення охоронної діяльності,  які також можуть бути корисними державі.

За результатами наради Секретар РНБО України дав доручення першому заступнику Секретаря РНБО України генерал-полковнику Михайлу Ковалю, якого відповідно до рішення РНБО України від 7 грудня визначено відповідальним за вдосконалення системи територіальної оброни України, активізувати роботу за напрямом та до кінця 2019 року подати відповідні пропозиції.

Раніше у грудні АрміяInform повідомляла, що наступного року в одній із областей на Півдні України буде реалізований пілотний проєкт з організації територіальної оборони.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини