ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про 12 модернізованих літальних апаратів та інші досягнення Повітряних Сил за 2019 рік – командувач Повітряних Сил

28 Грудня 2019
Про 12 модернізованих літальних апаратів та інші досягнення Повітряних Сил за 2019 рік – командувач Повітряних Сил

У Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України пройшли урочисті заходи за участю Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил з нагоди Новорічних свят. Під час святкового концерту командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов виступив перед присутніми з привітальним словом та розповів про основні здобутки виду за 2019 рік.

– Завдяки стабільному фінансуванню та успішному виконанню Державного оборонного замовлення до авіаційних військових частин у цьому році надійшло 12 модернізованих літальних апаратів, – повідомив генерал-полковник Сергій Дроздов. – Зенітні ракетні війська отримали 3 новітні та модернізовані зразки техніки, ряд зенітних ракетних комплексів пройшли капітальний ремонт. Радіотехнічні бригади суттєво поповнили боєздатність новітніми та модернізованими зразками радіотехнічної техніки.

Як зазначив командувач, діяльність Повітряних Сил належно оцінили Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України, а дві бригади – 456-та бригада транспортної авіації та 201-ша зенітна ракетна бригада удостоєні почесних найменувань.  У 2019 році Повітряні Сили вперше виконували бойові стрільби у автоматизованому режимі.

Окрім цього, Командування Повітряних Сил здобуло неоціненний досвід у підготовці особового складу 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, а особовий склад загону успішно виконав поставлені завдання.

У 2020 році на Повітряні Сили чекають не менш важливі завдання з подальшого нарощування боєздатності нашого виду Збройних Сил України, а для Командування Повітряних Сил та повітряних командувань – це насамперед трансформація у нову організаційно-штатну структуру. Підбиваючи підсумки, генерал-полковник Сергій Дроздов привітав присутніх із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

– Щиро дякую всім військовослужбовцям і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за високий патріотизм, старанність та сумлінне виконання службових обов’язків, а Вашим рідним і близьким – за розуміння та підтримку. Щиро бажаю всім Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я та сімейного щастя.

На завершення заходу з новорічною програмою виступив Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини