ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 30 тисяч учасників бойових дій пройдуть лікування та реабілітацію у Бердичеві

14 Грудня 2019
Понад 30 тисяч учасників бойових дій пройдуть лікування та реабілітацію у Бердичеві

Напередодні нового бюджетного року комунальне некомерційне підприємство «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради розробило Програму з фізичної, медичної, психологічної реабілітації, лікування ветеранів війни на період 2020–2025 років. Наразі вже є проєкт рішення облради стосовно затвердження цієї програми.

У медичному закладі, який розташований у місті Бердичеві і є провідним з лікування та реабілітації ветеранів, а отже – усіх учасників бойових дій на Житомирщині, журналістові АрміяInform розповіли, що на 2020 рік програмою передбачено фінансування лікування та реабілітації майже п’яти тисяч ветеранів на суму 12 мільйонів 787 тисяч гривень. Загалом протягом п’яти років дії програми пройдуть лікування та реабілітацію понад 30 тисяч ветеранів. Загальний обсяг фінансування наразі конкретно не визначений, у програмі з цього приводу зазначено «у межах фінансових можливостей бюджетів». Ідеться про обласний та місцеві бюджети.

Також у госпіталі повідомляють, що станом на початок 2019 року в області мешкало 36 029 ветеранів війни, отже протягом наступних п’яти років отримати медичну допомогу в закладі зможе майже кожен із них. Крім того, розробники програми поінформували, що серед учасників бойових дій, які мешкають в області, 72 % є учасниками АТО/ООС.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація