ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 1000 осіб залучені до табірного збору в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки

21 Грудня 2019
Понад 1000 осіб залучені до табірного збору в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки

Грудень асоціюється з підбиттям підсумків за навчальний рік, плануванням і постановкою завдань на наступний, а також таким собі затишшям. Його у військах ще називають міжсезонням, коли заходи з бойової підготовки виконані, а навчальні програми закриті. Та ці «прохолода» і «спокій» оманливі. Міжсезоння – це термін не для полігона, зокрема, не для Міжнародного центру миротворчості та безпеки  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З кінця листопада тут триває табірний збір для представників чи не всіх структурних підрозділів Академії.

Як розповів начальник табірного збору – начальник факультету бойового застосування військ полковник Олександр Тимощук, на полігоні завершують відповідну підготовку за своїми напрямами і програмами більше 1000 осіб! Це і курсанти двох факультетів, зокрема бойового застосування військ та ракетних військ і артилерії, представники Військового коледжу сержантського складу, строковики 184-го навчального центру та інших структурних підрозділів Академії.

– Для всіх курсантів-першокурсників і строковиків – це був перший вихід на полігон. Він включав насамперед практичні заняття із загальновійськової підготовки. Другокурсники і четвертокурсники-артилеристи, зокрема відпрацювали практичні вправи стрільб із гармат. А майбутні випускники – командири механізованих та танкових підрозділів не тільки шліфували свою майстерність у різних дисциплінах, а насамперед вчилися практичній методиці навчання своїх підлеглих, були в ролі командирів взводів, – розповів полковник Олександр Тимощук.

За словами офіцера, обов’язковими під час практичної підготовки і навчання є впровадження рекомендацій, які роблять на аналізі досвіду проведення операцій Об’єднаних сил.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл