ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Покарати Росію вимагають і в Конгресі, і в Сенаті США. Тепер за порушення релігійних свобод

19 Грудня 2019

На сайті комісії США з безпеки і співробітництва в Європі з’явився документ з новою вимогою покарати Росію. Цього разу автором антиросійської вимоги став член Республіканської партії Роджер Вікер, який пропонує покарати РФ за порушення релігійних свобод в Криму та на Донбасі.

Раніше АрміяInform повідомляла про переслідування Росією кримчан і донеччан за релігійні переконання, а також про внесений до Конгресу США законопроєкт Джо Вілсона та Еммануель Клівер щодо підтримки свободи віросповідання на території України. Тепер республіканець Роджер Вікер пропонує розглянути ситуацію в Сенаті США.

«Порушення свободи віросповідання в регіонах включали в себе викрадення, тюремні ув’язнення, тортури, примусове психіатричне лікування, відмову в реєстрації», — підкреслюється в документі Вікера.

Американський сенатор повідомляє, що від лютого 2014 року на Донбасі та в Криму піддаються гонінням мусульмани з числа кримських татар, Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП), Українська греко-католицька церква, «Свідки Єгови» та інші протестанти.

У тексті документа наголошується, що торік Держдепартамент США вже повідомляв про серйозні порушення релігійних свобод, що їх вчинаяє російська влада та окупаційні адміністрації. Тепер, на думку Вікера, американському урядові слід покарати винних — правителі Росії мають понести відповідальність за тиск на громади тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини світу та України