ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Плавдок із субмариною затонув у Севастополі

16 Грудня 2019
Плавдок із субмариною затонув у Севастополі

Фото РИА «Новости»

Російський флот продовжує самоскорочуватися спішними темпами. Минулого тижня російські моряки примудрились утопити 72-метровий підводний човен «Чита» на Далекому Сході й ледь не спалили горезвісний авіаносний крейсер «Адмірал Кузнєцов» у Мурманську. Не встигли відповідні служби зам’яти ці інциденти, як у тимчасово окупованому Севастополі пішов на дно великий плавучий док разом із субмариною.

Як повідомляє «Інтерфакс», плавдок ПД-16 затонув у Південній бухті Севастополя. У ньому був розміщений підводний човен Б-380, який раніше мав назву «Горьківський комсомолець». Цю субмарину спущено на воду 1982 року. Згаданий підводний апарат сплив і перебуває на плаву в стані сильного крену.

Слід зазначити, що ПД-16 закладено у 1938-му на Миколаївському суднобудівному заводі імені 61 комунара. Перебуває у Севастополі з 1945 року. Його призначення — доковий ремонт субмарин, есмінців, тральників і кораблів забезпечення з водотоннажністю до 5000 тонн.

Наразі на місці аварії перебуває буксир, який встановлює загородження, де проводять відповідні роботи з утилізації затонулого підводного човна.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини