ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підсумки роботи СБУ за три місяці: 235 зловмисників предстали перед судом

16 Грудня 2019
Підсумки роботи СБУ за три місяці: 235 зловмисників предстали перед судом

Тисяча проваджень та 200 обвинувальних актів: слідчі Служби безпеки України (СБУ) підбили підсумки роботи за три місяці

Як повідомляє пресслужба СБУ, слідчі спецслужби впродовж трьох місяців 2019 року здійснили досудове розслідування в 1028 кримінальних провадженнях стосовно 382 осіб та направили до суду 209 обвинувальних актів щодо 235 громадян.

«Із вересня 2019 року слідчі Служби безпеки України здійснювали досудове розслідування у 1028 кримінальних провадженнях стосовно 382 осіб. До суду вже скеровано 209 обвинувальних актів щодо 235 громадян»,  йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.

Зазначається, що, зокрема, за фактом скоєння злочинів проти основ національної та громадської безпеки слідчі Служби розслідували:

  • 43 провадження за ст. 111 (державна зрада) та ст. 114 (шпигунство) ККУ, до суду передано 5 обвинувальних актів;
  • 105 проваджень за ст. 109 (насильницька зміна чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) ККУ, до суду скеровано 32 обвинувальні акти;
  • 330 проваджень за статтями 258 — 258-5 (злочини пов`язані з терористичною діяльністю) ККУ, 13 обвинувальних актів передано до суду.

Так, слідчі СБУ здійснили повідомлення про підозру в державній зраді ексзаступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України, керівнику державного підприємства та представнику іноземної кампанії за заподіяння шкоди обороноздатності та економічній безпеці України.

У посяганні на територіальну цілісність України та у тероризмі Служба підозрює колишнього заступника мера Слов`янська.

За вимагання $100 тисяч готівкою та землі на узбережжі Чорного моря на $400 тисяч слідчі СБУ оголосили про підозру депутату Затоківської селищної ради Одеської області.

Здійснено повідомлення про підозру в шахрайстві та пропозиції неправомірної вигоди також «другу перших осіб», який торгував посадами у державних органах.

Про підозру в контрабанді та збуті великих партій психотропів зі Східної Азії оголошено мешканцю Хмельницького.

Трьом організаторам нарколабораторій з виробництва прекурсорів та амфітаміну, що діяли у південному регіоні, також здійснено оголошення про підозру.

Наразі слідчі Служби завершили досудове розслідування і передали до суду обвинувальні акти щодо:

  • голови так званого ЦВК ДНР;
  • учасника бандформування «Слов’янська бригада» терористичної організації «ДНР»;
  • трьох депутатів органів місцевого самоврядування Черкащини за вимагання $140 тисяч;
  • голови правління і фінансового директора ПАТ «КБ «Південкомбанк».

Крім того, за матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі з конфіскацією засуджено «міністра з надзвичайних ситуацій ДНР».

Наразі вже відбуває покарання мешканець Запоріжжя, який за завданням так званого МГБ ДНР готував теракт у житловому масиві міста.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України