ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцерський диплом – вдалий «гол у освітні ворота»

28 Грудня 2019
Офіцерський диплом – вдалий «гол у освітні ворота»

Останніми роками наше оборонне відомство стало гідним «гравцем» не тільки на ринку праці, а й у царині освіти.

В одному із своїх виступів Міністр оборони України Андрій Загороднюк оголосив, що працюватиме над тим, щоб Збройні Сили України стали «привабливим місцем» з погляду освіти і професійного розвитку для чинних і потенційних військовослужбовців.

Зважаючи на те, що 2019-й рік і так став рекордним за кількістю кандидатів до вступу у військові виші, АрміяInform поцікавилася  перевагами саме військової освіти перед іншими у виконувача обов’язків директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковника Вадима Артамощенко.

– Пане полковнику, чим саме оборонне відомство буде додатково приваблювати абітурієнтів у порівнянні з цивільними вишами?

– Щодо привабливості військової освіти та майбутньої військової служби можна було б виділити ряд ключових позицій. По-перше, кожен випускник отримує диплом державного зразка за понад 70-ма спеціальностями, які дозволяють йому після закінчення військової кар`єри без проблем знайти гідну роботу в цивільному житті.

 Не за горами час, коли випускники військових вишів стануть конкурентоспроможними фахівцями й на міжнародному рівні

А із запланованим наближенням підготовки у наших освітніх закладах до стандартів НАТО випускники ВВНЗ стануть конкурентоспроможними й на міжнародному рівні. Знаю численні випадки, коли вже зараз великий і середній бізнес «полюють» за найкращими із них. Якісне й потужне підвищення фахового рівня якраз є й на далі залишатиметься нашою головною конкурентною перевагою.

По-друге, кожен випускник гарантовано працевлаштовується за контрактом на проходження військової служби та має гідний соціальний пакет.

– Але ж, існують й додаткові «бонуси»?

– Нині Міноборони активно розвиває спільні з країнами Альянсу освітні програми, які передбачають обмін курсантами військових вишів або просто навчання наших хлопців і дівчат за кордоном.

Окрім того, приблизно кожен другий кожний здобувач військової освіти протягом навчання оволодіває супутніми професіями. Приміром, наші випускники отримують водійські права, керують безпілотними засобами, вміють створювати комп’ютерні програми та працювати з мовами програмування, ремонтувати автомобілі та іншу техніку. Спектр дуже широкий: від слюсаря й зварювальника – до метролога, енергетика й психолога.

Ну і чим не бонус те, що протягом чотирьох-п`яти років вас безкоштовно забезпечують медичною допомогою, сучасною військовою формою й годують у вже всіх вишах за майже ресторанним меню?

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Публікації