ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Наші морпіхи крутіші, ніж герої моїх улюблених бойовиків»

4 Грудня 2019
«Наші морпіхи крутіші, ніж герої моїх улюблених бойовиків»

Як стати командиром корабля? Чи страшно стрибати з парашутом? А чи вистачить лише бажання, щоб стати розвідником? На ці та інші запитання допитливим школярам Одещини відповідали військові моряки.

— Традиційно напередодні Дня Збройних Сил України ми проводимо низку заходів військово-патріотичного виховання у навчальних закладах. Під час таких зустрічей з молоддю представники Військово-Морських Сил ЗС України розповідають про те, що таке військова служба, яким чином військові моряки виконують завдання за призначенням як в морі, так в повітрі і на суші, — говорить заступник командувача ВМС ЗС України з морально-психологічного забезпечення — начальник управління капітан 1 рангу Андрій Урсол.

Він розповів, що особливо жваво проходять заняття у формі діалогу, коли учні дізнаються про службу безпосередньо від представників різних родів ВМС. Цього разу до школярів завітали командири «Айлендів» старші лейтенанти Дамір Аулін та Павло Гладченко, а також морпіхи окремого батальйону морської піхоти — бойовий медик молодший сержант Кирило Марочко та командир відділення молодший сержант Максим Ришиков. До слова, морські піхотинці щойно повернулися з району ООС.

Вони підготували цікаві презентації та відповіли на всі запитання, а їх було чимало: про службу, побут, традиції, навчання за кордоном. Звісно, не обійшлося й без селфі з мужніми воїнами.

— Мені особливо сподобалися ролики, які нам показали про службу у різних родах ВМС. Навіть не уявляв, що так буває в реальності, думав, лише у фільмах можливий такий екшн. Було надзвичайно цікаво поспілкуватися з морпіхами. Наші воїни крутіші, ніж герої моїх улюблених бойовиків, — ділиться враженнями десятикласник Андрій Кузнєцов.

Школярі разом із військовими хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв. А після завершення заняття подарували своїм гостям солодкі подарунки. До речі, моряки також завітали до учнів не з пустими руками — тепер в одеській юнацькій бібліотеці ім. В. Маяковського є література про історію та сьогодення Військово-Морських Сил ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації