ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Напередодні Дня Збройних Сил України і в Міжнародний день волонтера у Львові відбулася низка заходів

5 Грудня 2019
Напередодні Дня Збройних Сил України і в Міжнародний день волонтера у Львові відбулася низка заходів

Зокрема офіцер групи цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, представник обласного військового комісаріату підполковник Юрій Соловей поспілкувалися зі школярами під час тематичних зустрічей.

Так, в 65-й школі разом з ними перед учнями виступив майор запасу Геннадій Беденко, який навчався в цій школі. У 2014-2015 роках він брав безпосередню участь у бойових діях на Сході України в складі 24-ї Королівської бригади на Луганському напрямку поблизу населеного пункту Кримське.

Крім того, у 32-й школі слово мав її випускник полковник медичної служби Тарас Кльофа. Завдяки його професійній і вчасній допомозі під час бойових дій на Сході України було врятовано чимало життів наших захисників.

З нагоди свята учасникам військово-патріотичних зустрічей було вручено Почесну відзнаку Командувача військ оперативного командування «Захід».

Сьогодні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону теплими словами дякували і волонтерам, які самовіддано підтримували Українське військо у скрутні часи.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини