ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нам є ким пишатись, нам є за кого і за що стояти в цьому строю під нашими бойовими знаменами

7 Грудня 2019
Нам є ким пишатись, нам є за кого і за що стояти в цьому строю під нашими бойовими знаменами

Із нагоди Дня Збройних Сил України в 3-му окремому полку спеціального призначення відбулись урочисті заходи

6 грудня, під час урочистого святкування військовослужбовців привітав командир полку полковник Олександр Трепак, начальник Кіровоградського гарнізону полковник Ярослав Кучер, голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, міський голова Кропивницького Андрій Райкович та інші. Про це повідомляється на офіційному сайті 3-го окремого полку спеціального призначення.

У вітальному слові полковник Олександр Трепак відзначив високий професіоналізм бійців полку, зазначив, що вони ще довго стоятимуть на варті та висловив впевненість, що жоден з них не зробить і кроку назад.

– Майже 6 років ми стоїмо на передовій, майже 6 років ми з вами в бою. Сивочолі діди, чубаті хлопці. Шість років тому з цього плацу ми проводжали перші групи наших хлопців у невідомість. Тоді ми не знали, що чекає на нас. Я гордий тим, що маю честь бути вашим командиром, гордий тим, що маю честь служити Україні поруч із вами.

– Попереду нелегкі часи, ще дуже багато років нам стояти на варті. Хочу сказати з упевненістю, що ми готові. За ці крайні декілька років ми стали надзвичайно сильними. Так, наші хлопці загинули, але оберніться – їх місце в строю зайняли їхні дружини, сини та доньки.

– Донецький аеропорт, Савур-могила, Іловайськ, Дебальцеве – ми ніде не відступили. Нам є ким пишатись, нам є за кого і за що стояти в цьому строю під нашими бойовими знаменами.

– Хочу вам усім подякувати за те, що і 18-літні, і 60-літні хлопці й дівчата стоять на цьому плацу. І я впевнений, жоден не зробить і кроку назад, нашу землю ми не віддамо нікому.

Під час урочистого шикування полковник Олександр Трепак вручив бойові ордени: «За мужність» та «Богдана Хмельницького» кращим військовослужбовцям полку.

На урочистості запросили і громадськість міста, всі бажаючі могли відвідати полкове шикування. Сьогодні ж присутнім презентували бойову пісню полку – «Пісню хоробрих» ‒ та відкрили пам’ятник князю Святославу Хороброму роботи скульптора Всеволода Бабюка.

Автор пісні – відомий виконавець, лідер гурту «Широкий лан» Святослав Бойко. Текст пісні він написав спільно з військовослужбовцями полку. На сьогоднішньому шикуванні він виконав її в супроводі полкового оркестру.

– Мені дуже приємно бути сьогодні перед вами – це дуже велика відповідальність і дуже велика честь, – сказав Святослав Бойко.

Зазначається, що сьогодні в полку також відбудеться відкриття нових експозицій музейно-історичного комплексу 3-го ОП СпП імені князя Святослава Хороброго.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Свята та річниці