Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На Вінничині виділять понад 8 мільйонів на підтримку учасників АТО/ООС

10 Грудня 2019

Департамент фінансів Вінницької обласної державної адміністрації презентував проєкт бюджету Вінницької області на 2020 рік. І хоча голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник і повідомив в інтерв’ю обласним ЗМІ, що «Бюджет-2020 прийматимемо на оголених нервах», а його обсяг заплановано зменшити, як порівняти з торішнім, понад удвічі, все ж дохідна частина проєкту обласного бюджету дещо перевищує видаткову.

У Департаменті фінансів Вінницької ОДА журналісту АрміяInform розповіли, що в документі передбачено 8 053 500,00 гривень на реалізацію обласної комплексної цільової програми підтримки учасників АТО/ООС, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

Йдеться, зокрема, про виплату одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих, сім’ям померлих демобілізованих військовослужбовців та особам, які зазнали поранень під час проходження служби в районі проведення АТО/ООС у східних областях України, а також надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин у сумі 2 мільйони гривень. 419 500 гривень передбачено проєктом бюджету для надання щорічної одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС.

Крім того, 3 мільйони 200 тисяч гривень заплановано витратити на проведення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та III-IV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, які вперше здобувають певний освітньо-кваліфікаційний рівень, ступінь. Ще майже два з половиною мільйони гривень проєкт бюджету передбачає на реалізацію інших заходів обласної комплексної цільової програми підтримки учасників АТО/ООС.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист