ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині вперше вручили «Лицарський хрест бойового братерства»

6 Грудня 2019
На Вінниччині вперше вручили «Лицарський хрест бойового братерства»

Захід започаткували, аби вшанувати пам’ять загиблих захисників нашої держави, а також відзначити добровольців-вінничан і героїв війни на сході України. Сьогодні «Лицарський хрест добровольця» вручили 25 добровольцям, десятьох із яких вшанували посмертно. Учасники АТО/ООС були відзначені «Хрестом бойового братерства» та Подяками обласної державної адміністрації та обласної ради.

– Ми з великою шаною та повагою ставимося до всіх, хто сьогодні захищає суверенітет та незалежність нашої держави, а також пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за краще майбутнє України, – зазначила співорганізаторка заходу Світлана Бевз, директорка БО «Благодійний фонд «Діти Європи». – Церемонію «Лицарський хрест бойового братерства» проводимо на теренах Вінниччини вперше. Сподіваємося, що захід буде підтриманий і ми відзначатимемо нагородами учасників бойових дій і в наступні роки.

Серед нагороджених Хрестом добровольця – Катерина Стандартюк із позивним «Сонечко», уродженка нині окупованого села Георгіївка, що неподалік Луганська, яка 2014 року добровільно пішла на фронт медсестрою. Майже 4 роки дівчина прослужила в батальйоні «Айдар», урятувала не одне життя побратимів. А два роки тому, через стреси та нервове напруження, у неї почала розвиватися важка хвороба – розсіяний склероз. Нині дівчина дуже потребує коштів на лікування.

 «Хрест бойового братерства» вручають як знак гідності й пошани від побратима до побратима.

Під час заходу, який відбувся у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі  імені М.К. Садовського, гості ознайомилися із тематичними виставками: «Історія українського війська», «Вогнем пульсує війна», «Добровольці батальйону «Айдар» Руслана Кашаюка, а також «Картини з фронту» Світлани Луців-Логуш. Доброволець Руслан Кашанюк, крім виставки власних картин, підготував для кожного добровольця альбом своїх картин. А Світлана Луців-Логуш  із позивним «Відьма» створювала свої картини безпосередньо на позиціях батальйону «Айдар». Вона малювала на кришках ящиків з-під використаних боєкомлектів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини