ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Миколаївщині розпочалися масштабні навчання ДШВ

28 Грудня 2019
На Миколаївщині розпочалися масштабні навчання ДШВ

У той час, коли вся  Україна готується до Нового 2020 року, підрозділи Збройних Сил України продовжують нести бойову службу ‒ українські десантники підвищують свою бойову майстерність для захисту громадян та своєї держави.

Так, на Миколаївщині розпочався комплекс командно-штабних навчань з позначенням військ та бойовою стрільбою військових частин і підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це інформує пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

До навчань залучаються авіація Повітряних Сил та транспортно-бойові вертольоти армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

‒ Основна мета комплексу навчань полягає в удосконаленні навичок командирів, штабів, начальників родів військ та служб в управлінні підлеглими підрозділами, які залучаються на навчання у реальному часі, ‒ зазначив керівник навчання.

Для здійснення управління підрозділами у визначених районах у польових умовах на рухомій базі розгорнуті пункти управління. Підрозділи знаходяться у районах зосередження.

Під час навчання командири штабів військових частин практично виконують комплекс службових обов’язків щодо реального управління підпорядкованими частинами відповідно до прийнятих ними рішень.

Також під час практичних дій підрозділів у ролі умовного «противника» проти десантників будуть діяти підрозділи OPFOR із числа визначених бойових підрозділів Десантно-штурмових військ.

Начальник штабу – перший заступник керівника навчання повідомив, що апаратом керівництва навчання та штабами підрозділів будуть відпрацьовані питання планування та застосування підрозділів у різних видах загальновійськового бою та різних тактичних діях.

Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини