ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині призвали всіх

13 Грудня 2019
На Львівщині призвали всіх

Львівська область повністю виконала поставлене завдання щодо призову громадян на строкову військову службу до ЗСУ та інших військових формувань. На цьому сьогодні, 13 грудня, під час брифінгу для представників медіа наголосив обласний військовий комісар полковник Олександр Тіщенко.

– З початку осінньої призовної кампанії на цей вид військової служби в Українському війську відібрано 690 юнаків. Всі вони вже одягнули однострої та поповнили лави Національної гвардії, Державної прикордонної служби і, звісно, Збройних Сил України, – розповів офіцер.

Також він додав, що перебіг призову в області відбувся без гучних ексцесів і в межах чинного законодавства. Акцентував увагу на тому, що були випадки, коли працівників військкоматів не допускали до помешкань.

– Таке буває щоразу під час призову, і ми до цього звичні. Але коли вони стикаються з проявами відкритої агресії, як це сталося в одному зі спальних районі нашого міста, то мусять відповідно реагувати. Недавно на офіцера одного з міських комісаріатів скоєно напад. Агресивно налаштовані сусіди «ухилянта» застосували фізичну силу до нашого колеги і завдали шкоди його здоров’ю. Нині триває слідство. Переконаний у тому, що їм визначать ступінь провини і покарання. Це є неприпустимим, – наголосив полковник Олександр Тіщенко.

Підбиваючи підсумки призовної кампанії «Осінь-2019», обласний військовий комісар відзначив роботу команд із призову Городоцького, Жовківського, Самбірського, Стрийського районів та інших, що повністю виконали поставлене завдання.

– На жаль, вже третій рік поспіль не спромоглися забезпечити призов у Старосамбірському районі. Там проведено низку кадрових рішень. Нещодавно приступив до виконання обов’язків новий голова райдержадміністрації. Маю надію, що навесні матимемо тут певні зрушення.

Але правда те, що молоді львів’яни неохоче йдуть до війська. За словами військового комісара, це відбувається постійно: «призов забезпечує не Львів, а районні центри – це реальний стан речей».

Відповідаючи на запитання журналістів, з-поміж іншого наголосив на тому, що цієї осені на призовному пункті: «…не було де стати, адже всі місця позаймали адвокати».

Вже традиційно, нас час призову, юнаки та їхні батьки стають «у позу». Юридично грамотні громадяни нашій країні потрібні, але ці – призовники з батьками – зовсім забули про те, що в них є і обов’язки, закріплені законом. Захист незалежності й територіальної цілісності держави є конституційним обов’язком громадян України!

– Зі свого досвіду зазначу, що чимало наших призовників, які не бажали йти до армії, поверталися додому з іншим настроєм. Певен у тому, що нині строкова служба є кардинально іншою від тієї, що була п’ять років тому. Завжди є ті, хто сумнівається у своїх силах, адже зважитися на перший серйозний крок та відірватися від маминої спідниці непросто. Але є й такі хлопці, а це майже 40% від загальної кількості, які точно знають, що не всьому можна вірити, що пишуть у соцмережах, – наголосив полковник Олександр Тіщенко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації