ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Луганському напрямку окупанти продовжують обстрілювати мирне населення

29 Грудня 2019
На Луганському напрямку окупанти продовжують обстрілювати мирне населення

На Луганщині збройні формування окупаційних військ продовжують використовувати підступну тактику  щодо обстрілів місцевих мешканців. Як зазначають військові, ворог це робить зазвичай зухвало, як вдень так і вночі. Обстріли зі стрілецької зброї та  крупнокаліберних  кулеметів тут чути зазвичай, хоча інколи обстрілюють і з важкого озброєння.

– Житло дідуся і бабусі, яке обстріляли, знаходиться в полі зору бойовиків не невеликій відстані. Так і цього разу противник навіть не сумнівався, коли натискав на гачок, застосовуючи крупнокаліберний кулемет, – розповів військовослужбовець Віктор.

Для самих місцевих мешканців такі обстріли вже стали майже звичним явищем.

– До цих обстрілів важко звикнути. Коли обстрілюють зі стрілецької зброї, ховаємось вдома, а якщо міни або щось важке, тоді в підвалі. Інколи ми вже навіть і не помічаємо. В 2018 році був випадок, коли я працював на подвір’ї, під час чергового обстрілу прострелили руку, кістку та сухожилля перебило, куля пройшла на виліт. Аби не українські військові, вже давно б стік кров’ю та помер, – зазначив місцевий мешканець Микола.

Мирні мешканці сподіваються, що все ж таки настане той час, коли мир і спокій запанує на буремному Сході, тож і не полишають свої оселі.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини