ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На лінії розведення військові лікарі надають допомогу місцевим мешканцям

21 Грудня 2019
На лінії розведення військові лікарі надають допомогу місцевим мешканцям

За ініціативи командування Об’єднаних сил у прифронтових населених пунктах висококваліфіковані військові лікарі проводять прийом місцевих мешканців та дітей. За потреби медики проводять і обстеження як первинне, так і поглиблене, використовуючи сучасне обладнання.

– Найпоширеніші захворювання – це гіпертонічні хвороби, серцево-судинні та урологічні захворювання, тонзиліти у дітей тощо. У регіоні немає вузькопрофільних спеціалістів, а через це і виникають такого роду хвороби, – повідомила лікар-педіатр Тетяна Сапожнікова.

До обстеження залучають найкращих медичних фахівців із військ, зокрема педіатрів, кардіологів, терапевтів, хірургів, анестезіологів тощо.

– Для нас таке обстеження вкрай необхідне, у нашій місцевості не вистачає лікарів такого фаху. Лікар-педіатр, яка оглядала мого сина, вчасно та правильно встановила діагноз та надала відповідні рекомендації щодо подальшого лікування, – розповіла місцева мешканка Лілія.

Практично кожного тижня лікарі виїжджають у райони відведення та  обслуговують близько 20 пацієнтів різного віку.

Така допомогу місцевому населенню надають постійно. Як зазначають лікарі, у разі необхідності вони готові надавати і невідкладну медичну допомогу, а також здійснювати евакуацію хворих та поранених.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Військова медицина, Допомога населенню, Новини