ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині зросла кількість випадків порушення вогню

20 Грудня 2019

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) протягом останньої доби фіксувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області.

Про це йдеться у звіті Спецмісії ОБСЄ, на основі інформації, яка надійшла станом на 19:30 18 грудня.

Протягом 17-18 грудня спостерігачі Спецмісії зафіксували збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та зменшення таких порушень у Луганській області. За 2 км на північ від Петрівського спостерігачі чули 21 вибух невизначеного походження та 15 пострілів зі стрілецької зброї.

Спостерігачі помітили, як співробітники ДСНС України та сапери з непідконтрольних урядові районів заходили на ділянку розведення сил і засобів у районі Золотого. Вони також бачили, як працівники ДСНС проводили роботи з розмінування вздовж північного краю в районі Петрівського.

Безпілотник спецмісії також зафіксував 3 одиниці озброєння, розміщеного в порушення ліній відведення на непідконтрольному урядові районі Донецької області. Також зафіксовано протитанкові міни біля Верхньошироківського.

Крім того, спостерігачі ОБСЄ здійснювали моніторинг дотримання локального режиму припинення вогню для сприяння бурінню водозабірних свердловин біля Паньківки та проведення ремонтних робіт на водопроводі поблизу Горлівки.

Обмеження пересування спостерігачів тривали, зокрема, на блокпостах збройних формувань поблизу Приморського, Олександрівського, Шевченківського, Новоазовського та Нової Мар’ївки на півдні Донецької області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, ООС