ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині за допомогою військових відбудували залізничну станцію

30 Грудня 2019
На Донеччині за допомогою військових відбудували залізничну станцію

Станція «Скотувата», що на Донеччині, відновила свою роботу.
У 2015 році через чисельні пошкодження залізничної інфраструктури станція призупинила свою роботу, а у 2017 році рух потягів по ній зупинився повністю.

За ініціативою Командування операції Об’єднаних сил, керівництва Укрзалізниці та місцевих органів самоврядування зверненнями у жовтні цього року на станції розпочалися ремонтно-відновлювальні роботи, які закінчилися сьогодні, 30 грудня.

 

На оновленій ділянці курсуватиме дві пари приміських електропоїздів. Відновлення роботи станції збільшує протяжність залізничного сполучення Укрзалізниці на 14 кілометрів у бік тимчасово окупованих територій. Дане рішення значно покращує транспортне сполучення між населеними пунктами на звільненій території Донбасу та піднімає імідж Української держави.

– Перш за все, запуск станції дає можливість діставатись працюючим мешканцям до місця роботи, студентам до місць навчання, пенсіонерам для отримання пенсій і що важливо для закупівлі необхідних ліків. Тобто відтепер завдяки роботі залізниці все можна робити набагато швидше, – розповів помічник Командувача об’єднаних сил з стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко, – Наше спільне завдання – мінімізувати наслідки війни для місцевого населення, передусім для дітей та літніх людей.

Помічник Командувача наголосив, що підрозділи Об’єднаних сил робитимуть все від них залежне, щоб створити безпечні умови для повноцінного функціонування решти ділянок залізниці на Донеччині та Луганщині.

Довідка. Залізнична станція «Скотувата» збудована у 1871 році у населеному пункті Верхньоторецьке. Станція відноситься до залізничної гілки Констянтинівка – Ясинувата.

Стежте за нами в Instagram
Новини, ООС