ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На державному кордоні та арсеналах посилять протиповітряну оборону

21 Грудня 2019
На державному кордоні та арсеналах посилять протиповітряну оборону

З початку наступного року  вздовж державного кордону, а також на складах, арсеналах та базах зберігання буде посилено бойове чергування з протиповітряної оборони.

Про це розповіли під час зборів оперативних чергових Повітряних Сил ЗС України, які спершу відбувались у всіх повітряних командуваннях, а завершились – у Вінниці в командуванні виду.

У зборах взяли участь представники Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, керівний склад арсеналів, баз та складів.

Щодо повітряної безпеки згаданих об’єктів – це питання комплексне. Йдеться про системи раннього виявлення БПЛА, радіолокаційні станції, мобільні вогневі групи, озброєні переносними зенітно-ракетними комплексами,  засобами безпосереднього прикриття і навіть кінологічну службу.

– Нам вдалось утричі зменшити випадки порушення державного кордону безпілотними літальними апаратами, – розповів начальник штабу – перший заступник командира повітряного командування «Захід» генерал-майор Дмитро Карпенко. – До питання підготовки офіцерів, яких залучають до несення бойового чергування, ми підходимо максимально відповідально: організовуємо відповідні заняття (оперативні чергові отримують допуски до несення бойового чергування лише після складання заліків), йде обмін досвідом на базі повітряних командувань, держпідприємстві «УкрАероРух».

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини