ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ми повинні зберегти Україну для себе й себе для України

6 Грудня 2019
Ми повинні зберегти Україну для себе й себе для України

Сьогодні, 6 грудня, у Рівненському міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування 28-ї річниці Збройних Сил України.

У заході в’язали участь близько трьох сотень військовослужбовців гарнізону, керівництво Рівненської обласної державної адміністрації, обласної ради міста Рівне, волонтери, представники інших військових формувань.

Вітаючи присутніх із професійним святом, командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк зазначив, що незважаючи на те, що впродовж більше двох десятків років українську армію скорочували, у 2014 році українське військо вистояло, й це спільна заслуга військовослужбовців Збройних Сил України, волонтерів та влади. Ціна збереження територіальної цілісності й недоторканності держави надто велика ‒ тільки з оперативного командування «Захід» впродовж збройної агресії Кремля, виконуючи бойові завдання на сході України, загинули 433 герої. Їхній подвиг повинен бути гідно оцінений.

‒ У своє професійне свято нам є чим пишатися, бо нас чують, з нами рахуються. Україну та її Збройні Сили поважають, бо ворог знає, що в разі активних дій він втратить не тисячі, а то й сотні тисяч життів своїх солдат, ‒ наголосив командувач.

Із нагоди професійного свята за зразкове виконання службових обов’язків, мужність і професіоналізм кращі військовослужбовці оперативного командування отримали відомчі нагороди, грамоти та погони з нагоди присвоєння їм чергових військових звань.

Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма за участю представників української естради спільно з громадською організацією «Золоті леви чорної сотні». Свої пісні та музичні композиції виконали заслужені артисти естрадного мистецтва України Божена Дар та Ростислав Кушина, акордеоніст-віртуоз, лауреат міжнародних конкурсів Юрій Дякунчак, а також місцеві творчі колективи.

Варто зазначити, що з нагоди відзначення 28-ї річниці Збройних Сил України відбулись у храмах Рівного відбулись молебні за душі воїнів, які загинули та здоров’я тих, хто нині боронить Вітчизну. Також із метою військово-патріотичного виховання молоді у військових частинах гарнізону для школярів проведено екскурсії.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини