ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Можна і ніж під ребро, і «кавказький букет» тут отримати

17 Грудня 2019
Можна і ніж під ребро, і «кавказький букет» тут отримати

«Вієт, а ля міерда, Русо марікон!» – фраза, яку рекомендують запам’ятати російським «їхтамнєтам», які прибули у Венесуелу виконувати черговий «інтернаціональний обов’язок».

«- Пока ты здесь, использование СС и ношение опознавательных воинских знаков либо на форме, либо вообще на улице – строго запрещено;

– Бабы в регионе нормальные… (щось про венеричні хвороби. – Авт.)… либо сифилис либо гонорея. А то вообще можно и целый кавказский букет подхватить. Удачи ребятки;

– Вообще, женщины в Венесуэле – агрессивные и у всех при себе ножи. Осторожно, немного требуется, чтобы они тебя в….ли. Ихние местные хахели шибко ревнивые и тоже носят ножи;

– Воры – повсюду. Обращай внимание на окружение и будь всегда готов на мордощуп…»

«Інформаційний спротив» повідомляє, що в Інтернет-мережі опублікували текст відповідної «інструкції», яку роздали російським військовим, що допомагатимуть теперішньому президенту Венесуели Ніколасу Мадуро залишитись при владі.

Фото з інструкцією-листівкою опублікувала у Facebook користувач з Венесуели Ava Sevilla.

¡No sé cómo empezar pero estoy arrechísima…y al mismo tiempo bien asustada! Me tomaron de pendeja, me traicionaron y…

Опубліковано Ava Sevilla Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

За словами іншого користувача, Арсенія Федорова, венесуелка звернулася до товариства «Росіяни Латинської Америки» з проханням перекласти листівку. У тексті російських бойовиків інструктують, як їм поводитися з «аборигенами», як тікати з місця ДТП, і навіть як спілкуватися з місцевими повіями.

«Мы — русские, прежде и выше всего, и тут все под нашим контролем. Главное, что венесуэльский народ понимает и уважает нас, но иногда необходимо показать местным аборигенам, на что мы способны»,  інструктує власних «їхтамнєтів» командування.

Відповідно до даних видання Wall Street Journal (WSJ), навесні 2019 року у Венесуелі перебувало до тисячі російських «спеціалістів із Ростеха», які обслуговували військову техніку, поставлену цій країні із Росії. Також, за різними даними, тут перебуває від 100 до 300 російських військових і «інструкторів-радників».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Blogger pool