Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Місцеві громади на Вінниччині безкоштовно страхують здоров’я атовців

28 Грудня 2019
Місцеві громади на Вінниччині безкоштовно страхують здоров’я атовців

Ось уже третій рік поспіль мешканців Вороновицької об’єднаної територіальної громади на Вінниччині, які брали участь в Антитерористичній операції та ООС, страхують на випадок хвороби. І це реальне, а не задеклароване страхування. Учасники програми вже неодноразово отримували страхові кошти, які використовували для лікування.

Як розповіли журналістові АрміяInform у Вороновицькій селищній раді, взагалі тут уже чотири роки існує практика страхування на випадок хвороби усіх без винятку дітей мешканців громади віком від 0 до 18 років. І третій рік поспіль страхують і ветеранів війни на сході України, чиє здоров’я було підірвано внаслідок участі в бойових діях, і які потребують меддопомоги.

Напередодні Нового року з-поміж мешканців Вороновиці й села Комарів, які входять до складу об’єднаної територіальної громади, 33 учасники АТО/ООС отримали сертифікати добровільного страхування на випадок хвороби від Страхової компанії «Місто».

– Страхова сума на кожного застрахованого становить 50 тисяч гривень, – розповідає Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько. – Треба сказати, що вже неодноразово у цьому і минулому роках застраховані атовці зверталися за страховими виплатами через хвороби й отримували кошти – хто 5, а хто – і 20 тисяч гривень – залежно від страхового випадку, тобто важкості та вартості лікування.

Вручаючи сертифікати землякам, які захистили Україну під час мобілізації чи продовжують служити у війську і після участі в бойових діях, голова Вороновицької ОТГ подякував цим мужнім чоловікам та жінкам.

– Ось ваші сертифікати, дорогі наші. Втім щиро бажаю усім міцного здоров’я, аби вони вам не знадобилися! – зазначив Олександр Геннадійович.

Варто додати, що в наступному році до складу Вороновицької ОТГ планується приєднати ще близько півтора десятки навколишніх сіл. Тоді у цих населених пунктах теж страхуватимуть на випадок хвороби усіх дітей від народження до повноліття, а також – учасників АТО/ООС незалежно від того, вони вже цивільні чи досі є кадровими військовими і мають право на медзабезпечення у військово-медичних установах. Тут діють за принципом: «Заслужив – маєш». А атовців у громаді поважають.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист